EXH160SFU TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 160MHZ WHIP STR SFU CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 155MHz ~ 165MHz
Termination: SFU
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 10.500" (266.70mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 160MHz
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXH160SFU TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 160MHZ WHIP STR SFU CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 155MHz ~ 165MHz, Termination: SFU, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 10.500" (266.70mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 160MHz, Power - Max: 50 W.