EXP806MD TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 837MHZ WHIP STR MD 6.9"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 806MHz ~ 869MHz
Termination: MD
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 6.900" (175.26mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 837MHz
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXP806MD TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 837MHZ WHIP STR MD 6.9", Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 806MHz ~ 869MHz, Termination: MD, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 6.900" (175.26mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 837MHz, Power - Max: 50 W.