EXR2N902RTN TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR CONNECTOR
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Termination: Connector
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXR2N902RTN TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR CONNECTOR, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Termination: Connector, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz.