EXR470TN
EXR470TN TE Connectivity / Laird External Antennas
Antenna_Catalog_2007.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas DUCK,EXR,470-490MHZ, UHF
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXR470TN TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: RF ANT 480MHZ WHIP TILT TNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 470MHz ~ 490MHz, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 6.950" (176.53mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 480MHz, Power - Max: 50 W.
Weitere Produktangebote EXR470TN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXR470TN Hersteller : TE Connectivity Laird Antenna_Catalog_2007.pdf Description: RF ANT 480MHZ WHIP TILT TNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 470MHz ~ 490MHz
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 6.950" (176.53mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 480MHz
Power - Max: 50 W