EXR902BN TE Connectivity Laird
EXR_Series.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 931MHZ WHIP TILT BNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz
Termination: BNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 9.030" (229.36mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 931MHz
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXR902BN TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 931MHZ WHIP TILT BNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 9.030" (229.36mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 931MHz, Power - Max: 50 W.