EXS127BN TE Connectivity Laird
ANT-DS-EXS%200609.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 131MHZ WHIP STR BNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 127MHz ~ 136MHz
Termination: BNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 4.400" (111.76mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 131MHz
Part Status: Obsolete
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXS127BN TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 131MHZ WHIP STR BNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 127MHz ~ 136MHz, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 4.400" (111.76mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 131MHz, Part Status: Obsolete, Power - Max: 50 W.