EXS148BN TE Connectivity Laird
ANT-DS-EXS%200609.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 151MHZ WHIP STR BNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 148MHz ~ 155MHz
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 4.390" (111.51mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 151MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXS148BN TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 151MHZ WHIP STR BNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 148MHz ~ 155MHz, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 4.390" (111.51mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 151MHz, Part Status: Obsolete.