EYG-A121801PM
EYG-A121801PM Panasonic Electronic Components
AYA0000C27.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0004" (0.010mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm