Produkte > PANASONIC > EYG-A121801RV
EYG-A121801RV
EYG-A121801RV Panasonic
AYA0000COL24-1291003.pdf
Hersteller: Panasonic
Thermal Interface Products HtRes PEEK 13um+PGS 10um+Ht Res Adh 18um
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EYG-A121801RV Panasonic
Description: THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0004" (0.010mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 180.00mm x 115.00mm, Adhesive: Adhesive - One Side, Backing, Carrier: Polymer, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote EYG-A121801RV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0004" (0.010mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm