EYG-S182304
EYG-S182304 Panasonic Electronic Components
AYA0000C27.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: THERM PAD 230MMX180MM GRAY
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0016" (0.040mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 230.00mm x 180.00mm
Thermal Conductivity: 1000W/m-K