EZJ-ZSV270DAK
EZJ-ZSV270DAK Panasonic Electronic Components
EZJZS_Series_DS.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 27V 5A 0504
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0504 (1410 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 5 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Number of Circuits: 2
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 27 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EZJ-ZSV270DAK Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 27V 5A 0504, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1410 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 5 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Number of Circuits: 2, Varistor Voltage (Typ): 27 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 27 pF @ 1 MHz.