Produkte > BUSSMANN / EATON > F02A32V25A
F02A32V25A
F02A32V25A Bussmann / Eaton
BUS_Elx_DS_2089_MIL_F_15160-273054.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Cartridge Fuses 32V2 5A
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F02A32V25A Bussmann / Eaton
Description: MILITARY MIL-F-15160/02, Packaging: Bulk, Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 25A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Grade: Military, Voltage Rating - AC: 32 VAC.
Weitere Produktangebote F02A32V25A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F02A32V25A Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division Description: MILITARY MIL-F-15160/02
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 25A
Grade: Military
Voltage Rating - AC: 32 VAC