Produkte > BUSSMANN / EATON > F02B250V1A
F02B250V1A
F02B250V1A Bussmann / Eaton
BUS_Elx_DS_2089_MIL_F_15160-273054.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Cartridge Fuses 250V 1A
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F02B250V1A Bussmann / Eaton
Description: MILITARY MIL-F-15160/02 SIMILAR, Packaging: Bulk, Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Voltage Rating - AC: 250 VAC.
Weitere Produktangebote F02B250V1A
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Electrical, Industrial
Voltage Rating - AC: 250 VAC