Produkte > BUSSMANN / EATON > F03A250V10AS
F03A250V10AS
F03A250V10AS Bussmann / Eaton
Hersteller: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses MILITARY MIL-F15160/03
auf Bestellung 71 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F03A250V10AS Bussmann / Eaton
Description: MILITARY MIL-F-15160/03, Packaging: Bulk, Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Grade: Military, Voltage Rating - AC: 250 VAC, Qualification: MIL-F-15160.
Weitere Produktangebote F03A250V10AS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F03A250V10AS Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division Description: MILITARY MIL-F-15160/03
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Electrical, Industrial
Grade: Military
Voltage Rating - AC: 250 VAC