Produkte > BUSSMANN / EATON > F03B125V4AS
F03B125V4AS
F03B125V4AS Bussmann / Eaton
Hersteller: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses MIL-F-15160/03
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F03B125V4AS Bussmann / Eaton
Description: MILITARY MIL-F-15160/03, Packaging: Bulk, Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 4A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Applications: Electrical, Industrial, Grade: Military, Voltage Rating - AC: 125 VAC, Qualification: MIL-F-15160.
Weitere Produktangebote F03B125V4AS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F03B125V4AS Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division Description: MILITARY MIL-F-15160/03
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 4A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Applications: Electrical, Industrial
Grade: Military
Voltage Rating - AC: 125 VAC