Produkte > BUSSMANN / EATON > F09A250V15A
F09A250V15A
F09A250V15A Bussmann / Eaton
Hersteller: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses 250V 15A
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F09A250V15A Bussmann / Eaton
Description: MILITARY MIL-F-15160/09 SIMILAR, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38.1mm, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Grade: Military, Voltage Rating - AC: 250 VAC, Qualification: MIL-F-15160.
Weitere Produktangebote F09A250V15A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38.1mm
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 15A
Grade: Military
Voltage Rating - AC: 250 VAC