F09A250V25A Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: MILITARY MIL-F-15160/09
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38.1mm
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 25A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Electrical, Industrial
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details F09A250V25A Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: MILITARY MIL-F-15160/09, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38.1mm, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 25A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V.
Weitere Produktangebote F09A250V25A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F09A250V25A F09A250V25A Hersteller : Bussmann / Eaton BUS_Elx_DS_2089_MIL_F_15160-273054.pdf Industrial & Electrical Fuses MIL-F-15160/09 250V 25A