Produkte > BUSSMANN / EATON > F09A250V5AS
F09A250V5AS
F09A250V5AS Bussmann / Eaton
Hersteller: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses MIL-F-15160/09
auf Bestellung 230 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F09A250V5AS Bussmann / Eaton
Description: MILITARY MIL-F-15160/09, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38.1mm, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A, Voltage Rating - AC: 250 VAC.
Weitere Produktangebote F09A250V5AS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F09A250V5AS Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division Description: MILITARY MIL-F-15160/09
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38.1mm
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Voltage Rating - AC: 250 VAC