F1100AA20
F1100AA20 Curtis Industries
F1100-F1150-F1199-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Configuration: Single Stage
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 20 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F1100AA20 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 20 A.