F1199AA10
F1199AA10 Curtis Industries
F1100-F1150-F1199-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
auf Bestellung 140 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F1199AA10 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.