F12-24-STP
F12-24-STP Boca Bearing Company
Hersteller: Boca Bearing Company
Description: 12X24X6.35MM THRUST BEARING
Packaging: Bulk
Type: Thrust Bearing
Outer Diameter: 0.945" (24.00mm)
Inner Diameter: 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F12-24-STP Boca Bearing Company
Description: 12X24X6.35MM THRUST BEARING, Packaging: Bulk, Type: Thrust Bearing, Outer Diameter: 0.945" (24.00mm), Inner Diameter: 0.472" (12.00mm), Part Status: Active.