F1250BB01 Curtis Industries
F1200-F1250-F1299-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 1 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F1250BB01 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 1 A.