F1299DD30
F1299DD30 Curtis Industries
F1200-F1250-F1299-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Termination Style: Threaded Post (8-32)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, UR, VDE
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 30 A
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F1299DD30 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Threaded Post (8-32), Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, UR, VDE, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 30 A.