F1300AA15
F1300AA15 Curtis Industries
F1300-F1350-F1399-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 15 A
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details F1300AA15 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 15 A.