Produkte > BUSSMANN / EATON > F15A250V15AS
F15A250V15AS
F15A250V15AS Bussmann / Eaton
Hersteller: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses 250V 15A Silver Plated
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F15A250V15AS Bussmann / Eaton
Description: MILITARY MIL-F-15160/15, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Grade: Military, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 VAC, Qualification: MIL-F-15160.
Weitere Produktangebote F15A250V15AS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F15A250V15AS Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division Description: MILITARY MIL-F-15160/15
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 VAC