F15BR250V12AS Eaton - Bussmann Electrical Division
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 12A
Grade: Military
Voltage Rating - AC: 250 VAC
Produktbewertung abgeben
Technische Details F15BR250V12AS Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: MILITARY MIL-F-15160/15, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 12A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Grade: Military, Voltage Rating - AC: 250 VAC, Qualification: MIL-F-15160.
Weitere Produktangebote F15BR250V12AS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F15BR250V12AS F15BR250V12AS Hersteller : Bussmann / Eaton Specialty Fuses 250V 12A Silver Plated