F16-28-STP
F16-28-STP Boca Bearing Company
Hersteller: Boca Bearing Company
Description: 16X28X8.68MM THRUST BEARING
Packaging: Bulk
Type: Thrust Bearing
Outer Diameter: 1.102" (28.00mm)
Inner Diameter: 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F16-28-STP Boca Bearing Company
Description: 16X28X8.68MM THRUST BEARING, Packaging: Bulk, Type: Thrust Bearing, Outer Diameter: 1.102" (28.00mm), Inner Diameter: 0.630" (16.00mm), Part Status: Active.