F1780DD20
F1780DD20 Curtis Industries
RFI-Filter-Catalog-June_2012.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Termination Style: Threaded Post (8-32)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 20 A
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F1780DD20 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Threaded Post (8-32), Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 20 A.