F280A3-113-D0520
F280A3-113-D0520 NMB Technologies Corporation
F280%28280x129%29.PDF
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN IMP MTRZD 280X128.7MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 280mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2150 RPM
Air Flow: 1166.0 CFM (32.65m³/min)
Width: 128.7mm
Weight: 4.6 lbs (2.1 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 77.0dB(A)
Static Pressure: 1.913 in H2O (476.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 175.2 W
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F280A3-113-D0520 NMB Technologies Corporation
Description: FAN IMP MTRZD 280X128.7MM 24VDC, Packaging: Bulk, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 280mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2150 RPM, Air Flow: 1166.0 CFM (32.65m³/min), Width: 128.7mm, Weight: 4.6 lbs (2.1 kg), Operating Temperature: -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 77.0dB(A), Static Pressure: 1.913 in H2O (476.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 175.2 W.
Weitere Produktangebote F280A3-113-D0520
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F280A3-113-D0520 F280A3-113-D0520 Hersteller : NMB F280%28280x129%29.PDF Blowers & Centrifugal Fans Radial Impeller, 280x129mm Round, 24VDC, 1166CFM, 1.91"H2O, Ball, Wire