F3480T322 Curtis Industries
F3480-F3600-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 480VAC 322A CHASSIS
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, UR
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 322 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F3480T322 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 480VAC 322A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, UR, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 322 A.