F3600T045
F3600T045 Curtis Industries
F3480-F3600-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 600VAC 45A CHASS MNT
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: UR
Voltage - Rated AC: 600V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 45 A
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F3600T045 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 600VAC 45A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: UR, Voltage - Rated AC: 600V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 45 A.