F3600T600 Curtis Industries
F3480-F3600-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 600VAC 600A CHASS
Approval Agency: UR
Voltage - Rated AC: 600V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 600 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F3600T600 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 600VAC 600A CHASS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: UR, Voltage - Rated AC: 600V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 600 A.