F520STLED300-GY Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: CONN TERM BLK DISCONN 12-24AWG
Packaging: Bulk
Features: LED
Color: Gray
Fuse Type: 5mm x 20mm
Type: Disconnect
Termination Style: Screw
Number of Levels: 1
Terminal - Width: 8.0mm
Voltage - IEC: 300V
Voltage - UL: 300V
Wire Gauge or Range - AWG: 12-24 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.5-4mm²
Disconnect Type: Fuse, Lever
Part Status: Obsolete
Current - UL: 6.3 A
Current - IEC: 6.3 A
Number of Positions: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F520STLED300-GY Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: CONN TERM BLK DISCONN 12-24AWG, Packaging: Bulk, Features: LED, Color: Gray, Fuse Type: 5mm x 20mm, Type: Disconnect, Termination Style: Screw, Number of Levels: 1, Terminal - Width: 8.0mm, Voltage - IEC: 300V, Voltage - UL: 300V, Wire Gauge or Range - AWG: 12-24 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.5-4mm², Disconnect Type: Fuse, Lever, Part Status: Obsolete, Current - UL: 6.3 A, Current - IEC: 6.3 A, Number of Positions: 2.
Weitere Produktangebote F520STLED300-GY
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F520STLED300-GY F520STLED300-GY Hersteller : Bussmann / Eaton DIN Rail Terminal Blocks 300V