Produkte > BUSSMANN / EATON > F60C500V20A
F60C500V20A
F60C500V20A Bussmann / Eaton
MIL-F-15160_Fuses_DS.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses MILITARY MIL-F-15160/60 S
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F60C500V20A Bussmann / Eaton
Description: MILITARY MIL-F-15160/60 SIMILAR, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38.1mm, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Voltage Rating - AC: 500 VAC.
Weitere Produktangebote F60C500V20A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38.1mm
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Electrical, Industrial
Voltage Rating - AC: 500 VAC