F6L400S12W-314 Advanced Thermal Solutions
ATS-HP-F6L400S12W-314.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: heat pipe; flat; natural; L: 400mm; copper; raw; 11.7W
Length: 0.4m
Heatsink shape: flat
Type of heatsink: heat pipe
Material finishing: raw
Operating temperature: 30...120°C
Effective lenght: 300mm
Cooling power: 11.7W
Colour: natural
Material: copper
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F6L400S12W-314 Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: heat pipe; flat; natural; L: 400mm; copper; raw; 11.7W, Length: 0.4m, Heatsink shape: flat, Type of heatsink: heat pipe, Material finishing: raw, Operating temperature: 30...120°C, Effective lenght: 300mm, Cooling power: 11.7W, Colour: natural, Material: copper.