Produkte > QUALTEK > FAA1-12025NSMW31
FAA1-12025NSMW31
FAA1-12025NSMW31 Qualtek
FAA1-12025.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X25MM 115VAC WIRE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 20.70W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Air Flow: 71.0 CFM (1.99m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.749 lb (339.74 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 2 Wire Leads
Noise: 44.1dB(A)
Static Pressure: 0.156 in H2O (38.8 Pa)
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAA1-12025NSMW31 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X25MM 115VAC WIRE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 20.70W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2300 RPM, Air Flow: 71.0 CFM (1.99m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.749 lb (339.74 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.1dB(A), Static Pressure: 0.156 in H2O (38.8 Pa).
Weitere Produktangebote FAA1-12025NSMW31
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAA1-12025NSMW31 FAA1-12025NSMW31 Hersteller : Qualtek FAA1-12025-20841.pdf AC Fans AC FAN 120x25mm Sleeve 115VAC WIRE