Produkte > QUALTEK > FAD1-05010BBHW11
FAD1-05010BBHW11
FAD1-05010BBHW11 Qualtek
FAD1-05010.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 5VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 10.3 CFM (0.289m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.04 lb (18.14 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 27.5dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Power (Watts): 1.1 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-05010BBHW11 Qualtek
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 5VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 10.3 CFM (0.289m³/min), Width: 10.50mm, Weight: 0.04 lb (18.14 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 27.5dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Power (Watts): 1.1 W.
Weitere Produktangebote FAD1-05010BBHW11
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-05010BBHW11 FAD1-05010BBHW11 Hersteller : Qualtek FAD1-05010-52997.pdf DC Fans DC FAN 50x10mm Ball 5VDC WIRE