Produkte > QUALTEK > FAD1-06025CHMW12-A
FAD1-06025CHMW12-A
FAD1-06025CHMW12-A Qualtek
FAD1-06025-A.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Hydrodynamic
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 17.9 CFM (0.501m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.137 lb (62.14 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.1dB(A)
Static Pressure: 0.152 in H2O (37.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.56 W
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-06025CHMW12-A Qualtek
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Hydrodynamic, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 17.9 CFM (0.501m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.137 lb (62.14 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.1dB(A), Static Pressure: 0.152 in H2O (37.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.56 W.