Produkte > QUALTEK > FAD1-06025CSJW12
FAD1-06025CSJW12
FAD1-06025CSJW12 Qualtek
FAD1-06025.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 27.9 CFM (0.781m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.117 lb (53.07 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.6dB(A)
Static Pressure: 0.242 in H2O (60.3 Pa)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Power (Watts): 2.52 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-06025CSJW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 27.9 CFM (0.781m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.117 lb (53.07 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.6dB(A), Static Pressure: 0.242 in H2O (60.3 Pa), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Power (Watts): 2.52 W.
Weitere Produktangebote FAD1-06025CSJW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-06025CSJW12 FAD1-06025CSJW12 Hersteller : Qualtek FAD1_06025-29344.pdf DC Fans DC FAN 60x25mm 12VDC Sleeve WIRE