Produkte > QUALTEK > FAD1-06025CSLW12
FAD1-06025CSLW12
FAD1-06025CSLW12 Qualtek
FAD1-06025.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 13.2 CFM (0.370m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.117 lb (53.07 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 18.1dB(A)
Static Pressure: 0.063 in H2O (15.7 Pa)
Power (Watts): 480 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-06025CSLW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 13.2 CFM (0.370m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.117 lb (53.07 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 18.1dB(A), Static Pressure: 0.063 in H2O (15.7 Pa), Power (Watts): 480 mW.
Weitere Produktangebote FAD1-06025CSLW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-06025CSLW12 FAD1-06025CSLW12 Hersteller : Qualtek FAD1_06025.pdf DC Fans DC FAN 60x25mm 12VDC Sleeve WIRE