Produkte > QUALTEK > FAD1-08015CALW12
FAD1-08015CALW12
FAD1-08015CALW12 Qualtek
FAD1-08015.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: 1 Ball/1 Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 18.3 CFM (0.512m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.137 lb (62.14 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 18.8dB(A)
Static Pressure: 0.052 in H2O (12.9 Pa)
Power (Watts): 360 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-08015CALW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: 1 Ball/1 Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 18.3 CFM (0.512m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.137 lb (62.14 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 18.8dB(A), Static Pressure: 0.052 in H2O (12.9 Pa), Power (Watts): 360 mW.