Produkte > QUALTEK > FAD1-08015CBJW12
FAD1-08015CBJW12
FAD1-08015CBJW12 Qualtek
FAD1-08015.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 34.3 CFM (0.960m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.137 lb (62.14 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.1dB(A)
Static Pressure: 0.173 in H2O (43.1 Pa)
Power (Watts): 1.92 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-08015CBJW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 34.3 CFM (0.960m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.137 lb (62.14 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.1dB(A), Static Pressure: 0.173 in H2O (43.1 Pa), Power (Watts): 1.92 W.
Weitere Produktangebote FAD1-08015CBJW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-08015CBJW12 FAD1-08015CBJW12 Hersteller : Qualtek FAD1_08015.pdf DC Fans DC FAN 80x15mm 12VDC Ball WIRE