Produkte > QUALTEK > FAD1-08015CBMW12
FAD1-08015CBMW12
FAD1-08015CBMW12 Qualtek
FAD1-08015.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2440 RPM
Air Flow: 21.8 CFM (0.610m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.137 lb (62.14 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 24.9dB(A)
Static Pressure: 0.078 in H2O (19.4 Pa)
Power (Watts): 600 mW
auf Bestellung 2066 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-08015CBMW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2440 RPM, Air Flow: 21.8 CFM (0.610m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.137 lb (62.14 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 24.9dB(A), Static Pressure: 0.078 in H2O (19.4 Pa), Power (Watts): 600 mW.