Produkte > QUALTEK > FAD1-08025CBJW12
FAD1-08025CBJW12
FAD1-08025CBJW12 Qualtek
FAD1-08025%20IC.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3900 RPM
Air Flow: 52.5 CFM (1.47m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.189 lb (85.73 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.8dB(A)
Static Pressure: 0.265 in H2O (66.0 Pa)
Power (Watts): 3.6 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-08025CBJW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3900 RPM, Air Flow: 52.5 CFM (1.47m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.189 lb (85.73 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.8dB(A), Static Pressure: 0.265 in H2O (66.0 Pa), Power (Watts): 3.6 W.