Produkte > QUALTEK > FAD1-08025CBKW12-A
FAD1-08025CBKW12-A
FAD1-08025CBKW12-A Qualtek
FAD1-08025-A.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 56.8 CFM (1.59m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.159 lb (72.12 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.1dB(A)
Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 5.4 W
auf Bestellung 567 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-08025CBKW12-A Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 56.8 CFM (1.59m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.159 lb (72.12 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.1dB(A), Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 5.4 W.