Produkte > QUALTEK > FAD1-08025CSKW12
FAD1-08025CSKW12
FAD1-08025CSKW12 Qualtek
FAD1-08025%20IC.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 56.8 CFM (1.59m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.189 lb (85.73 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 43.4dB(A)
Static Pressure: 0.303 in H2O (75.5 Pa)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Power (Watts): 3.96 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-08025CSKW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 56.8 CFM (1.59m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.189 lb (85.73 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 43.4dB(A), Static Pressure: 0.303 in H2O (75.5 Pa), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Power (Watts): 3.96 W.
Weitere Produktangebote FAD1-08025CSKW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-08025CSKW12 Hersteller : Qualtek FAD1-08025-39451.pdf DC Fans DC FAN 80x25mm 12VDC Sleeve WIRE