Produkte > QUALTEK > FAD1-08032CBHW12
FAD1-08032CBHW12
FAD1-08032CBHW12 Qualtek
FAD1_08032.pdf
Hersteller: Qualtek
DC Fans DC FAN 80x32mm Ball 12VDC WIRE
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-08032CBHW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min), Width: 32.00mm, Weight: 0.238 lb (107.95 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.4dB(A), Static Pressure: 0.292 in H2O (72.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.28 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-08032CBHW12 FAD1-08032CBHW12 Hersteller : Qualtek FAD1-08032.pdf Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min)
Width: 32.00mm
Weight: 0.238 lb (107.95 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.4dB(A)
Static Pressure: 0.292 in H2O (72.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.28 W