Produkte > QUALTEK > FAD1-08032CBJW12
FAD1-08032CBJW12
FAD1-08032CBJW12 Qualtek
FAD1-08032.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 55.4 CFM (1.55m³/min)
Width: 32.00mm
Weight: 0.238 lb (107.95 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB(A)
Static Pressure: 0.316 in H2O (78.7 Pa)
Power (Watts): 2.76 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-08032CBJW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 55.4 CFM (1.55m³/min), Width: 32.00mm, Weight: 0.238 lb (107.95 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB(A), Static Pressure: 0.316 in H2O (78.7 Pa), Power (Watts): 2.76 W.
Weitere Produktangebote FAD1-08032CBJW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-08032CBJW12 FAD1-08032CBJW12 Hersteller : Qualtek FAD1-08032-53122.pdf DC Fans DC FAN 80x32mm Ball 12VDC WIRE