Produkte > QUALTEK > FAD1-08038CBJW12
FAD1-08038CBJW12
FAD1-08038CBJW12 Qualtek
FAD1-08038.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 62.2 CFM (1.74m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.264 lb (119.75 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 43.7dB(A)
Static Pressure: 0.319 in H2O (79.5 Pa)
Power (Watts): 4.08 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-08038CBJW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 62.2 CFM (1.74m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.264 lb (119.75 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 43.7dB(A), Static Pressure: 0.319 in H2O (79.5 Pa), Power (Watts): 4.08 W.
Weitere Produktangebote FAD1-08038CBJW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-08038CBJW12 FAD1-08038CBJW12 Hersteller : Qualtek FAD1-08038-28169.pdf DC Fans DC FAN 80x38mm Ball 12VDC WIRE