Produkte > QUALTEK > FAD1-09225CSJW12
FAD1-09225CSJW12
FAD1-09225CSJW12 Qualtek
FAD1-09225%20IC.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 61.9 CFM (1.73m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.203 lb (92.08 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.2dB(A)
Static Pressure: 0.187 in H2O (46.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.24 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-09225CSJW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3300 RPM, Air Flow: 61.9 CFM (1.73m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.203 lb (92.08 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.2dB(A), Static Pressure: 0.187 in H2O (46.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.24 W.